سینما شهر

دو سینما در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

اخبار سینماشهر ،
1402/08/03
دو سینما در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

دو سینما در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد

سینماهای شهرهای دنا و بهمئی با حضور محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی و هاشم میرزاخانی، مدیر عامل موسسه سینماشهر امروز سوم آبان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه سینما شهر، پیرو سفرهای استانی ریاست سازمان سینمایی و عقد تفاهمنامه با استانداران و به همت موسسه سینماشهر؛ سینماهای شهرهای دنا و بهمئی با حضور محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی و هاشم میرزاخانی، مدیر عامل موسسه سینماشهر، قادر آشنا، معاون توسعه فناوری و مطالعات سازمان سینمایی، یزدان عشیری، مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان محلی افتتاح شد.

در راستای هدف‌گذاری سازمان سینمایی برای ارتقای ظرفیت‌های نمایش فیلم و توسعه زیرساخت سینمایی در استان‌ها با همکاری موسسه سینما شهر، سینما «سیمرغ» شهر «سی‌سخت» در شهرستان دنا و سینمای شهید «خوب» در شهرستان بهمئی مورد بهره‌برداری قرار گرفته و به سمفا متصل می‌شود.

بر اساس این گزارش، طی تفاهمنامه میان سازمان سینمایی و استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد برای تجهیز سالن‌های آمفی تئاتر ادارات ارشاد شهرستان‌های سی‌سخت و بهمئی در سال گذشته و تبدیل به سالن سینما، سالن سینما سیمرغ سی‌سخت با 280 صندلی و سینما شهید «خوب» در بهمئی با ظرفیت 186 صندلی به چرخه ناوگان نمایش کشور اضافه می‌شود.